Semináře s orientální kulturou

Arabská vizáž

Obdivujete styl a eleganci arabských žen? Naučíme vás tajemství jejich krásy! Co děláte ráno proto, aby Vaše tvář vypadala dobře?  Zakryjete drobné chybičky korektorem a na řasy nanesete tenkou vrstvu řasenky? Jste s výsledkem spokojeny? Většina českých žen nikdy nezkusila profesionální líčení, které zvýrazní rysy na jejich tváři aniž by to působilo uměle anebo lacině.

Co děláte ráno proto, aby Vaše tvář vypadala dobře?  Zakryjete drobné chybičky korektorem a na řasy nanesete tenkou vrstvu řasenky? Jste s výsledkem spokojeny? Většina českých žen nikdy nezkusila profesionální líčení, které zvýrazní rysy na jejich tváři aniž by to působilo uměle anebo lacině.

Tvář  je mnohokrát to jediné, co je v arabské kultuře na ženě viditelné. A právě proto se nesmíme pozastavit nad tím, že mnohé Arabky si dávají záležet na tom, aby právě ta jejich tvář byla co nejkrásnější. Výrazný makeup, přesně nanesené oční stíny a tmavá oční linka jsou charakteristiky arabské vizáže. Umění pěkného líčení zvládne každá Arabka a to ani nemusí strávit před zrcadlem dlouhé desítky minut.

Během semináře arabské vizáže Vás naučíme jak zvládat základní postupy správné aplikace makeupu, jak se hezky líčit během běžných pracovních dnů i do společnosti. Lekce semináře jsou doplněny povídáním o postavení arabské ženy ve společnosti, jejích možnostech a postojích.

Vystupte z davu a ukažte svou pravou tvář!

Během lekce Vám budou k dispozici všechny potřeby pro správné líčení. 

 

Kurz formou jednotlivých workshopů začne v prosinci 2014. Pro registraci nás kontaktujte emailem nebo přes formulář Přihláška na kurz

English
العربية
Česky
Arabesque facebok