Individuální kurzy

Individuální kurzy jsou určeny pro studenty, kterým z nějakého důvodu nevyhovuje žádný námi navrhovaný termín skupinových kurzů. Tyto individuální kurzy jsou ideální i pro studenty se speciálními přáními např. výuka určitého arabského dialektu anebo zaměření se na specifickou oblast slovní zásoby (např. obchodní , technická, lékařská, novinářská arabština/perština/čeština).
Individuální kurzy probíhají celý rok včetně letních prázdnin. 

Individuální kurzy jsou rovněž vhodné pro cizince žijící v České republice, kteří se chtějí naučit arabštinu nebo perštinu, ale nemluví česky. Individální kurzy pro cizince probíhají v angličině, francouzštině a ruštině. 

Lektor: 
Snažíme se Vám vycházet vstříc a na výběru lektora se dohodnete s jazykovým koordinátorem. Naši lektoři jsou rodilí mluvčí s pedagogickou praxí a odpovídajícím vzděláním nebo Češi, kteří vystudovali arabistiku na univerzitě a mají s výukou tohoto jazyka zkušenost několik let.


Kdy: 
Kurzy je možno navštěvovat denně v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Ve večerních hodinách jsou jistá časová omezení z důvodu našich skupinových kurzů, ale pokud to jde, vždy se Vám snažíme vyhovět.

Kde:
Kurzy jsou vedeny v naší jazykové škole, případně v prostorách firmy. 

Cena: 
Pohybuje se mezi 300 - 400 Kč za vyučovací hodinu 45 minut. Záleží na počtu studentů, frekvenci a prostorách výuky.  Arabesque pravidelně vypisuje akce a různá cenová zvýhodnění, sledujte náš web nebo se přihlašte k odběru našeho newsletteru! Velmi rádi Vás uvítáme v naší škole na ukázkovou hodinu zdarma, prokonzultujeme s Vámi všechny Vaše požadavky a vytvoříme Vám výhodnou nabídku.

Počet studentů: 
Maximální počet studentů v individuálním kurzu jsou 2 studenti. 

English
العربية
Česky
Arabesque facebok